Metodická činnosť

TVORIVÁ DIELŇA

HALÓ, HALÓ, ČO SA STALO?

O LEKTORKE:

doc. Barbora Kováčová, PhD.: vysokoškolská učiteľka, liečebná pedagogička a šéfredaktorka odborno-metodického časopisu Predškolská výchova, ktorá sa profesijne zameriava na podporu optimálneho vývinu dieťaťa raného a predškolského veku v kontexte predškolskej výchovy, včasnej intervencie alebo s využitím terapeutických konceptov pomoci.

OBSAHOVÁ NÁPLŇ TVORIVÉ DIELNE:

Tvorivá dielňa zameraná na rozvíjanie sluchového vnímania. Konkrétne sa účastník zoznámi s hrami na počúvanie, na sluchové rozlišovanie, na sluchovú pamäť, na sluchovú analýzu a syntézu, na hry na rytmus.

KAŽDÝ ÚČASTNÍK DIELNE ZÍSKA:

- 1ks konkrétnu odbornú publikáciu týkajúcu sa dielne-45 hier na podporu sluchového vnímania detí raného a predškolského veku (tlačená publikácia s ISBN)

-1ks časopis Predškolská výchova (podľa aktuálnej ponuky),

-certifikát o absolvovaní tvorivej dielne

- mnoho praktických nápadov použiteľných v praxi učiteľky materskej školy

Miesto: Kultúrny dom  Ivanka pri Nitre , Novozámocká 326

Termín konania: utorok 24.  septembra 2019 o 16.45 hod.

November 2019

Joga smiechu (Hasya yoga) 14.11.2019 17:00 hod.

Cvičenie vedie Mgr. Ľubor Foltán

Smiech lieči, oslobodzuje a vedie k často potrebnému nadhľadu a odosobneniu sa. Výcvik pre inštruktorov jogy smiechu absolvoval u Petra Fridricha (ČR). Ďalšie vzdelávanie a tréningy: • od roku 2001 rôzne kurzy zamerané na komunikáciu, prezentáciu, koučing

• štúdium psychológie a etiky ukončil v roku 1998 na UKF Nitra Viac info na www.jogasmiechu.sk